Davet

Değerli Bilim İnsanları ve Sektör Temsilcileri,

Türkiye Kimya Derneği koordinatörlüğünde, 1984 yılından beri her yıl farklı bir üniversitemizde gerçekleştirilen Ulusal Kimya Kongreleri’nin otuz ikincisi 26-29 Ağustos 2020 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecektir. 

 “Daha iyi bir gelecek için Kimya” ana teması ile düzenlenecek olan 32.Ulusal Kimya Kongresi’nde, ülkemizde kimya alanında değerli çalışmalar yaparak bilim dünyasına önemli katkılar sağlayan meslektaşlarımızı, öğrencilerimizi ve kimya sektöründe öncü firmaları bir araya getirerek proje-işbirlikleri platformunun oluşturulması amacıyla; meslektaşlarımızın akademik ve uygulamalı çalışmalarının sektörel paydaşlarımızın dikkatine sunulması ve fikir alışverişi fırsatları yaratılması hedeflenmektedir.

26-29 Ağustos 2020 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak olan 32. Ulusal Kimya Kongresi’nde ülkemizin siz değerli ve seçkin bilim insanlarını aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı bildirir, ilginiz ve katkılarınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla

Organizasyon Komitesi Adına

Prof. Dr. Aysel Yurt
Kongre Başkanı